Багатозадачний Citroen Berlingo

Компанія Citroen запропонувала Berlingo – третє покоління легендарної моделі у стилі Автомобіль для відпочинку та роботи. Новинка має всі ключові переваги попередників, доповнюючи їх вражаючими сучасними напрацюваннями. Citroen Berlingo пропонує сміливий та свіжий дизайн, відмінні можливості трансформації салону, максимальну практичність та зручність.

Просторий, комфортний, багатозадачний – Citroen Berlingo вирізняється масою особливостей: рекордним простором у салоні, винятковими можливостями трансформації салону завдяки трьом окремим сидінням, численним поличкам для речей, широкій колірній гамі фарбування кузова, наявність різноманітних опцій для комфорту та роботи.

У нашому сьогоднішньому огляді автомобілів ми стрибаємо в сегмент фургонів MPV, доступних зараз на дорогах. За останні кілька років фургони меншого розміру виявилися хорошими продавцями для багатьох виробників, таких як Ford і Volkswagen. Однак сьогодні наш улюблений автомобіль – це Berlingo, розроблений Peugeot Citroen. Вперше Berlingo надійшов у продаж у 1996 році, і його перше покоління проіснувало дванадцять років, після чого ми побачили модель другого покоління, представлену у 2008 році. Невеликий стильний фургон, який пропонує щось інше. Сьогодні ми розглянемо, наскільки хороший фургон насправді та які функції він може запропонувати вам з погляду співвідношення ціни та якості.

Технічні характеристики та ціни Citroen Berlingo

Останній Berlingo пропонується з чотирма двигунами на вибір. Бензиновий агрегат у продажу всього один, а дизельних двигунів пропонується на вибір три. Всі двигуни мають об’єм 1,6 літра та потужність від 89 гальмівних к.с. до 108 л.с. для дизельних двигунів У модельному ряду є автомобілі L1 та Citroën berlingo l2, у яких фургон збільшується у розмірах у двох конструкціях. Доступно безліч рівнів оздоблення салону з початковим рівнем X, що пропонує такі функції, як контроль тяги. Моделі L1 мають довжину від 4380 мм, а L2 – до 4628 мм. Звичайно, з моделлю, випущеною у 2008 році, вона не оснащена деякими з тих сучасних функцій, які ми бачимо у фургонах та автомобілях цього покоління, але з погляду практичності та надійності це гарна інвестиція.

З якими суперниками виборює Berlingo?

Є ряд компаній, які пропонують альтернативи Berlingo, такі як Kangoo від Renault та фургон Transit Connect від Ford, які також займають своє місце у списку конкурентів. Пропонуючи гарний простір і регульовану довжину та ширину вантажного простору, Berlingo, на нашу думку, є одним з найкращих автомобілів із співвідношенням ціни та якості, на які ви могли б витратити свої гроші.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here