Дайджест жовтневих поїздок: нові маршрути від KLR Bus

Міжнародний перевізник KLR Bus — це про зручність, комфорт та європейський рівень обслуговування. Компанія постійно розширює кількість маршрутів та самих автобусних рейсів за різними напрямками. Поїхати в європейські міста можна зараз майже з будь-якої точки України.

Перевірити потрібний маршрут можна під час замовлення квитків на автобус на сайті перевізника klr.com.ua. Що змінилося за першу половину жовтня та як розвивається компанія?

Новий рейс в Люксембург

Серед новинок логістичного світу для українців — поїздки до Люксембургу. Поїздки відбуваються тричі на тиждень в обидва боки. Додаткові факти:

  • вартість квитка — близько 130 євро або 5200 гривень;
  • комфортні автобуси з клімат-контролем та новими кріслами;
  • можна перевозити не більше двох валіз по 20 кг.

Пересадка відбувається в німецькому місті Бонні. Тут ви змінюєте автобус на комфортний шатл.

Більше рейсів до Німеччини

Особливий попит українців зараз стосується Німеччини. Тепер компанія-перевізник запускає на деякі німецькі маршрути ще більше автобусів. Частіше буде курсувати транспорт до Дрездена, Нюрнберга, Мюнхена та Штутгарта тощо. 

На ці маршрути часто діє знижка у додатку KLR Bus. Застосунок є в App Store, Play Market — завантажуйте його та не переплачуйте за комфортні поїздки.

Повернення на Харківщину

З 2 жовтня автобуси знову повертаються на деокуповану Харківщину. Ситуація з безпекою поступово стабілізується, тому в тестовому режимі починаються перші поїздки зі Слобожанщини. KLR Bus відновлює можливість дістатися з Харкова в 9 країн Європи та 153 міста. Ціна квитків починається від 58 євро. Автобуси мають ідеальні умови для довгих подорожей: від індивідуального обдуву, поки ви сидите в ергономічному кріслі, до безперебійного підключення до мережі WI-FI.

При цьому час прибуття автобусів у Харків теж підлаштовано під комфорт пасажирів. Графік дозволяє далі пересаджуватися на маршрути приміського сполучення до Чугуєва, Ізюма, Балаклії та інших міст.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here