Honda HRV — оновлений позашляховик

Спочатку будувалися автомобілі з підвищеним кліренсом і великим кузовом. Однак згодом з’ясувалося, що не всім потрібен 5-метровий гігант для пересування по місту, і виробники були змушені створювати автомобілі меншого розміру, які відмінно будуть працювати в міських джунглях. Тому поряд з більшою Honda CR-V з’явився менший HR-V https://honda.ua/cars/hrv/.

Коли виробник демонструє новий автомобіль або наступне покоління автомобіля, проданого протягом декількох років, у нього повинен бути план змін в рукаві, який буде внесений протягом декількох років. Те ж саме і з Honda HR-V, прем’єра якої відбулася в Токіо в кінці 2013 року. Тому Honda внесла кілька модифікацій, які зробили HR-V ще більш сучасним автомобілем.

Так в чому ж привабливість Honda HR-V?

Стилістичні зміни незначні. Решітка радіатора має хромовані вставки, а фари були трохи перероблені. Крім того, в пропозиція включені алюмінієві диски нового дизайну і додаткові кольори кузова. У рекламних проспектах ми також можемо прочитати, що було додано кілька звукоизолирующих матів (клієнти скаржилися на недостатню звукоізоляцію салону) і перероблені передні сидіння. Словом, фейсліфтінг — скромніший.

Honda HR-V одна з найцікавіших машин в своєму сегменті. Що найбільше сподобалося в зовнішньому вигляді, так це приховані ручки задніх дверей. У такого рішення є один великий плюс: взимку їх буде важче забруднити під час руху. Весь кузов має дуже округлі форми і не схожий на той, до якого ми звикли від спортивного Civic або більшого CR-V. В результаті HR-V приверне увагу покупців, які шукають автомобіль традиційної форми і зовнішнього вигляду, який не так сильно привертає до себе увагу. І хоча габарити HR-V досить малі, ви напевно здивуєтеся, дивлячись на простір усередині салону.

З іншого боку, сидіння водія і пасажира не відсуваються досить далеко, що дозволить пасажирам більшого розміру з комфортом зайняти місце. На жаль, люди вище середнього сидітимуть з дуже зігнутими колінами. При поданні моделі з фейсліфтингом було сказано, що передні сидіння змінені і набагато краще попередніх.

Великий плюс за кількістю місця на задніх сидіннях. Тут навіть високі люди не будуть скаржитися на місце для ніг, та й над головою досить багато місця. Якість посадки теж гарне, але Honda вже звикла. Величезний плюс важеля КПП. Він розташований високо, має дуже короткий і точний хід, що спонукає використовувати його частіше. Якість матеріалів хороше, пластик приємний на дотик, а весь дизайн приладової панелі продуманий і організований. Також непоганим рішенням буде знайти додаткову полицю між сидіннями, де ми зможемо безпечно зберігати смартфон або покласти гаманець з документами.

У місті Honda HR-V буде споживати близько 8,4 л / 100 км, а в дорозі можна отримати результат навіть нижче 7 л / 100 км, однак це вимагає від водія досить спокійного водіння і уникнення динамічних прискорень. Весь тест закінчився з результатом 7,2 л / 100 км. І треба визнати, що це задовільний результат — навіть якщо врахувати, що Honda HR-V зовсім не надто динамічний автомобіль.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here