Можна перевірити власника авто за номером в інтернеті?

Перевірка автомобіля за номером може бути корисна у багатьох ситуаціях. Наприклад, вона може стати в нагоді: при купівлі бу автомобіля, перевірці на викрадення, технічних даних, перевірці штрафів та порушень і т.д. Отримати більше інформації на тему можна за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/perevirka-avto-za-nomerom/.

Доступна інформація про авто за номером

Інформація з реєстру про транспортні засоби та їх господарів містить дані про більш ніж 8 мільйонів автомобілів. Перевірка авто за номерним знаком дозволить отримати такі дані:

  • основні параметри автомобіля;
  • можливість переглянути інші транспортні засоби власника автомобіля;
  • виконати перевірку дати реєстрації машини;
  • перевірити законність документів на авто, чи її не викрали.

Якщо ви хочете дізнатися, як знайти авто за державним номером, то про це йтиметься далі.

Як перевірити авто за номером

Нещодавно МВС України зробило відкритим доступ до бази даних VIN-кодів, зареєстрованих на території України автомобілів. Завдяки цьому інформація про машину за номером стала доступною для українських громадян. Тепер, виконати перевірку і дізнатися відомості про машину на вторинному ринку значно простіше і не важко. Кожен бажаючий зможе отримати інформацію про авто за номером та переконатися у тому, що автомобіль був легально завезений на територію країни, має всі необхідні документи і не значиться у викраденні.

VIN-код є унікальним цифровим номером, який в індивідуальному порядку присвоюється для кожного транспортного засобу. VIN-код включає 17 знаків, у яких зашифровані відомості про виробника машини, її основні технічні параметри, рік випуску, перебування у викраденні або розшуку. Дані відомості можуть виявитися вкрай корисними для водіїв, які мають намір придбати бу автомобіль. Особливістю VIN-знака є те, що він має бути зафіксований у реєстрі на момент здійснення реєстрації.

Дізнатись відомості про автомобілі, які перебувають у розшуку чи угоні, можна на офіційному сайті МВС України. Для цього достатньо знати VIN-код автомобіля та його державний номер.

Якщо ж ви хочете отримати інформацію щодо несплачених штрафів за порушення правил дорожнього руху, зробити це можна в електронному кабінеті водія, який знаходиться на сторінці сервісного центру МВС.

Відмінною альтернативою буде аналітична система YouControl, яка дозволить виконати перевірку відомостей про транспортні засоби, що належать фізичним особам. Перевірка дозволить отримати такі дані: марка та модель машини, її рік випуску, тип кузова та колір. Для виконання перевірки достатньо пройти простий процес реєстрації, ввівши ПІБ, реєстраційний номер ІПН у передбачених для цього полях.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here