Найкращий табір для підлітків і дітей в Україні

Підліткові табори бувають різними: оздоровчими, спортивними, мовними, туристичними, музичними, науковими та іншими. Але що принципово відрізняє дитячі табори для підлітків від різних гуртків та секцій — так це насичений графік активних та творчих занять, необмежене спілкування з однолітками, можливість спробувати на смак самостійне життя без батьків.

Нові враження замість гаджетів

Табір «Едельвейс» https://edik-camp.com/ розташований у мальовничому місці, в Карпатах, неподалік Національного Парку «Сколівські Бескиди». На відміну від традиційного дитячого табору, тут немає вихователів, тихої години, але в той же час у підлітків зовсім не залишається часу, щоб тинятися без діла і сидіти в гаджетах.

Заняття підлітків організовують кваліфіковані та захоплені своєю справою інструктори. Весь день розписаний по хвилинах і складається з різноманітних активностей, спрямованих на особистісний розвиток, починаючи від командних ігор до виїзних походів на 1-3 дні. Тут дитина не лише відпочине, а й набуде корисних навичок, отримає незабутні враження. Усього активностей понад 30. Серед них спортивні, туристичні, творчі заняття. Це чудова можливість відкрити нові здібності.

Дитина може самостійно вибрати із запропонованих активностей те, що їй більше до вподоби. Якщо не подобається екстремальний відпочинок, можна зайнятися малюванням, Handmade-творчістю або взяти участь в інтелектуальних іграх. Але ухилятись від групи не вдасться однозначно.

Відпочинок цілий рік

«Едельвейс» працює цілий рік. І відпочинок у кожну пору року прекрасний по-своєму:

Влітку діти виходять у тривалі походи в гори, із задоволенням хлюпаються в басейні, займаються рафтингом, скелелазінням, живуть у наметовому містечку, займаються астрономією, вчаться орієнтуватися на місцевості, грають у командні ігри на свіжому повітрі.

Осінь сприяє прогулянкам на конях, катанню на велосипедах, заняттями з рукоділля, кулінарії, йозі.

Взимку діти із захопленням грають у сніжки, катаються на лижах, сноубордах, санках, будують снігові фортеці.

А навесні розквітає природа Карпат, якою просто неможливо не милуватися.

Записатися в підлітковий табір «Едельвейс» можна будь-якої пори року. Виїзд до табору здійснюється групами з Дніпра та Києва у супроводі інструктора. З Одеси та Харкова організується трансфер. Можливі спеціальні програми з виїздом за кордон: до Чехії, Швеції, Польщі, Куби та інших країн. Більше подробиць можна дізнатися на офіційному сайті або за телефоном.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here