Выбираем детскую кроватку

Дитячих ліжечок існує дуже багато, відрізняються вони за різними параметрами, в тому числі і безпеки, і зручності для малюка і батьків.

Дитячих ліжечок існує дуже багато, відрізняються вони за різними параметрами, в тому числі і безпеки, і зручності для малюка і батьків. До речі, купити дитяче ліжко ви можете вже зараз на сайті delavega.ua.

Натуральний матеріал дитячого ліжечка обов’язковий — сама воно повинне бути зроблене з натурального дерева з металевою фурнітурою і деякими пластиковими деталями, а матрацик — з натуральної бавовни або інших натуральних матеріалів. При покупці необхідно в обов’язковому порядку попросити показати гігієнічний сертифікат на дане ліжечко, в якому повністю описується з чого вона зроблена і наскільки нешкідлива. Найкраще вибирати ліжечко з сосни, вона і дешевше, і м’якше для зубок, якщо дитина надумає її почати гризти. Хоча, якщо виберете більш твердий матеріал, то слідів від зубів і твердих іграшок залишиться менше.

При покупці ліжка-колиски варто пам’ятати, що малюк з лежачого віку зросте швидко, і тоді коливається ліжечко буде для нього небезпечна — він може її перевернути і вивалитися на підлогу. Тому варто доглянути такі варіанти, які можуть з люльки трансформуватися в стійко стоїть ліжечко.

Лежачий і повзає дитина може спокійно спати на великій висоті — він не зможе перекувиркнуться через бортик і батькам діставати його легше. Але як тільки малюк починає ставати, дно дитячого ліжечка необхідно опустити (незгірш від 60 см). Більшість дитячих ліжечок мають можливість зміни висоти дна, але все ж варто це перевірити перед покупкою.

Великої дитини, який вже бажає злазити з ліжечка сам, бортик один повністю прибирають, тому буде не погано придбати ліжечко зі знімним бортом. Деякі мами вважають за краще під час нічного годування не вставати, годувати малюка прямо в його ліжечку. Для чого знімний бортик повністю забирається, а ліжечко присувається впритул до ліжка мами. Однак в такому випадку ліжечко повинна бути на одному рівні з ліжком матері, що становить суттєвий мінус в денний час.

Щоб ручки і ніжки дитини не змогли застрягти між планками спинки ліжечка, між ними має бути не менше 5 см, що найкраще виміряти лінійкою самостійно.

Матрац дитячого ліжечка повинен «дихати», а для цього дно ліжечка повинно бути не суцільним, а рейковим. У такому випадку навіть випадково промоклий матрац швидше висохне без спеціальної просушування на сонці.

Ліжечка пропонуються для різних вікових груп, а не тільки для самих маленьких. Є такі, які лише для дітей до двох років, інші до 8-10 (розсуваються в довжину). Правда ліжка-трансформери набагато дорожче звичайних дитячих ліжечок, і можуть перестати використовуватися набагато раніше 10-річного віку, так як швидко набриднуть і дитині, і вам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here